S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

* Babutsa nasıl çalışır, hizmet veren olarak kendime ait profil nasıl oluşturabilirim?

Babutsa sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde hizmet verenler ile hizmet almak isteyenleri buluşturan bir platformdur. Hizmet verenler, uzmanlık alanlarını ve geçmiş tecrübelerini ekler ve böylece hizmet ihtiyacı olan kişilere kolayca ulaşabilirler. Ayrıca Babutsa üzerinden hizmet verdikçe yorum alır ve bu sayede daha çok müşteriye ulaşma imkanı elde eder.

.

* Hizmet Veren olarak nasıl üye olurum?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde ikamet ediyorsanız hizmet veren olarak Babutsa üzerinden ücretsiz üye olarak kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Böylece ihtiyacı olan kişiler size kolayca ulaşabilirler. Ayrıca uzmanlık alanınız ile ilgili teklif geldiğinde Babutsa bunu sizinle paylaşır ve böylece teklif verebilirsiniz.

.

* Aylık standart bir ücret mi ödeyeceğimi paketler arasında ne gibi farklılıklar var?

Babutsa'da seçtiğiniz pakete göre farklı özelliklere sahip olursunuz. Böylece daha çok hizmet ihtiyacı olan kişiye ulaşabilirsiniz. Paket özelliklerini paketlerim sayfasından karşılaştırabilirsiniz.

.

* Babutsa komisyon alıyor mu?

Babutsa hizmet alanlardan veya hizmet ihtiyacı olan kişilerden komisyon almaz. Sadece hizmet alan kullanıcılar paket satın alarak paketin özelliklerinden fayfalanırlar.

.

* Bana uygun teklif geldiğinde nasıl haberdar olacağım?

Babutsa seçmiş olmuduğunuz iletişim yöntemleri üzerinden mail/sms size teklifleri bildirir. Bu sayede teklifleri kaçırmazsınız.

.

* Nasıl yorum alabilirim?

Sadece Babutsa üzerinden hizmet verdiğiniz takdirde o kişiden yorum alma hakkına sahip olursunuz. Babutsa hizmet alacak kişi ile anlaştığınızda o kullanıcıya iş bitiminde yorum yapma hakkı tanır. Böylece Babutsa üzerinden ne kadar çok hizmet verirseniz o kadar çok yorum alır ve rakiplerinizin önüne geçersiniz. Babutsa yorumlarda kötüye kullanım tespit ederse silme/yayınlamama hakkını saklı tutar.

.

* Hizmet alan ödemeyi Babutsa’ya mı yoksa hizmet aldığı kişiye mi yapar?

Babutsa sadece hizmet alan kişi ile hizmet vereni buluşturur. Bunun dışında hizmetin bedelini tahsil etmez. Hizmet bedeli hizmet alan kişi tarafından anlaştığı tutar üzerinden hizmet veren kişiye ödenir.

.